VR & AR UYGULAMA
Sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik
uygulamaları hazırlayarak tüketicileri ürün ve markayla buluşturuyoruz.
ACUVUE® OASYS with Transitions™
Sürücü

Türünün ilk örneği, ışığı bilen kontakt lensler ACUVUE® OASYS with Transitions™'ın rahatsız edici mavi ışık ortamında nasıl çalıştığını kullanıcılara göstermek için bir VR uygulaması planladık. Bu uygulama kapsamında "lens var" / "lens yok" etkisini oyunlaştırıp simüle ettik.

Kullanıcıdan öncelikle "lens yok" etkisini göstermek için gece sürüşü esnasında direk göze gelen araç lambaları ve sokak florasanları altında yoldan çıkmadan arabayı kullanmasını istedik. Daha sonra "lens var" etkisini göstermek için, bir kez daha denemesini rica ettik. Bu kez lens filtresi uygulanmış bir gece ortamında, tüm araç ve sokak ışıklarının yumuşaması ile daha uzun süre yoldan çıkmadan araç kullanarak lensi gözüne takmadan yeni ürünümüzün #çığıraçanteknoloji farkını deneyimlemesini sağladık.

  • Hedef Kitle: Göz hekimleri ve optisyenler
  • Yer: Lansman, kongre ve saha etkinlikleri
  • Marka: ACUVUE® Marka Kontakt Lensler
  • Müşteri: Johnson & Johnson Vision

ACUVUE® OASYS with Transitions™
Kaleci

Türünün ilk örneği, ışığı bilen kontakt lensler ACUVUE® OASYS with Transitions™'ın rahatsız edici mavi ışık ortamında nasıl çalıştığını kullanıcılara göstermek için bir VR uygulaması yazarak, "lens var" / "lens yok" etkisini oyunlaştırıp simüle ettik.

Öncelikle "lens yok" etkisini göstermek için bir futbol stadyumunda direk göze gelen güneş ışınları altında gelen topları kurtararak kalecilik yapmasını istedik. Daha sonra "lens var" etkisini göstermek için, bir kez daha denemesini rica ettik. Bu kez lens filtresi uygulanmış bir stadyumda etrafını yumuşak ışık eşliğinde net görerek, aynı sürede çok daha fazla top kurtarması ile lensi gözüne takmadan yeni ürünümüzün #çığıraçanteknoloji farkını deneyimlemesini sağladık.

  • Hedef Kitle: Göz hekimleri ve optisyenler
  • Yer: Lansman, kongre ve saha etkinlikleri
  • Marka: ACUVUE® Marka Kontakt Lensler
  • Müşteri: Johnson & Johnson Vision